Dla pracownika

Każda aplikacja, jaka trafia do naszej agencji jest drobiazgowo analizowana. Sprawdzamy Twój potencjał, doświadczenie, kompetencje, wykształcenie. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie zaproponować idealnie dopasowaną ofertę pracy do Twoich oczekiwań i predyspozycji.

Zapewniamy zatrudnienie w sprawdzonej, zapewniającej dobre warunki pracy firmie, która troszczy się o swoich pracowników i dba o ich rozwój. Jeżeli stracisz zatrudnienie, pomożemy znaleźć nowe tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Specjalizujemy się przede wszystkim w pomocy pracownikom z Ukrainy, którzy chcą rozpocząć budowanie kariery zawodowej w Polsce. Naszym celem jest zapewnienie im godnych warunków zatrudnienia w polskiej firmie, która zagwarantuje im legalne zatrudnienie. Pracownik zyskuje pewność, że zostanie mu zaproponowana firma o dobrej renomie, która chce zyskać lojalnego pracownika i zapewnia mu bardzo dobre warunki zatrudnienia. Dzięki temu, że współpracujemy z przedsiębiorcami z różnych branż, jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do wielu ofert pracy.